Presentation1  Το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει ημερήσια εκδρομή τη Δευτέρα 27 Μαΐου 2013. Η εκδρομή θα περιλαμβάνει επίσκεψη στο πάρκο του Αριστοτέλη στα Στάγειρα και θα έχει βασικό  προορισμό το άλσος της Αγίας Παρασκευής στην Αρναία.

Η τιμή της συμμετοχής (για το λεωφορείο)  είναι 8 ευρώ ανά άτομο.

Σας παρακαλούμε να μας στείλετε  εγκαίρως την υπεύθυνη δήλωση και το αντίτιμο συμμετοχής. Λόγω της συμμετοχής και του νηπιαγωγείου στην εκδρομή μας θα τηρηθεί η σειρά προτεραιότητας καθώς δεν θα υπάρχει δυνατότητα για επιπλέον των δύο λεωφορείων.

Οι μαθητές της Α΄ και της Β΄τάξης  πρέπει να συνοδεύονται από γονείς.    Το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει ημερήσια εκδρομή τη Δευτέρα 27 Μαΐου 2013. Η εκδρομή θα περιλαμβάνει επίσκεψη στο πάρκο του Αριστοτέλη στα Στάγειρα και θα έχει βασικό  προορισμό το άλσος της Αγίας Παρασκευής στην Αρναία.

Η τιμή της συμμετοχής (για το λεωφορείο)  είναι 8 ευρώ ανά άτομο.

Οι μαθητές της Α΄ και της Β΄τάξης  πρέπει να συνοδεύονται από γονείς.