6/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΡΚΑΣ-ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΥ : ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021
Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΑΞΗ
|
1 |
Γώτη Αλεξάνδρα |
Διευθύντρια |
2 |
Βασιλείου Σωτηρία |
Α΄ |
3 |
Κυπριανού Μαρία |
Β' |
4 |
Πετκοπούλου Δήμητρα |
Γ' |
5 | Βαίου Αργυρή | Δ' |
6 | Μπούμπουλα Ελένη |
Ε' |
7 |
Σταθακόπουλος Γεώργιος |
ΣΤ' |
8 |
Σχοινάς Μαργαρίτης |
Φυσικής Αγωγής |
9 | Τάκου Εύη |
Αγγλικών |
10 | Βουτσά Ελένη |
Πληροφορικής |
11 | Βαλαβάνη Χριστίνα |
Γερμανικών |
12 | Παναγιώτου Χριστίνα |
Εικαστικών |
13 | Χαντζή Ευφροσύνη |
Θεατρκής Αγωγής |
6/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΡΚΑΣ-ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΥ : ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2019-20
Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΑΞΗ
|
1 |
Γώτη Αλεξάνδρα |
Διευθύντρια |
2 |
Κύρτση Ανθή |
Α΄ |
3 |
Βασιλείου Σωτηρία |
Β' |
4 |
Βαϊου Αργυρή |
Γ' |
5 |
Πετκοπούλου Δήμητρα |
Δ' |
6 | Καλελή Μαρία |
Ε' |
7 |
Ηλιοπούλου Φωτεινή |
ΣΤ' |
8 |
Σχοινάς Μαργαρίτης |
Φυσικής Αγωγής |
9 |
Χατζηαϊλατζίδου Μαρία |
Αγγλικών |
10 | Σταμπουλάκη Αναστασία |
Πληροφορικής |
11 | Κουφοκώτσιου Πασχαλία |
Γερμανικών |
12 | Ζαχαριάδου Μαρία |
Εικαστικών |
6/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΡΚΑΣ-ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΥ : ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2018-19
Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΑΞΗ
|
1 |
Γώτη Αλεξάνδρα |
Διευθύντρια |
2 |
Βασιλείου Σωτηρία |
Α΄ |
3 |
Ηλιοπούλου Φωτεινή |
Β' |
4 |
Πετκοπούλου Δήμητρα |
Γ' |
5 |
Καλελή Μαρία |
Δ' |
6 | Κύρτση Ανθή |
Ε' |
7 |
Βαΐου Αργυρή |
ΣΤ' |
8 |
Δήμογλου Αθανασία |
Τμήμα Υποδοχής |
9 |
Σχοινάς Μαργαρίτης |
Φυσικής Αγωγής |
10 |
Τριανταφυλλοπούλου Αφροδίτη |
Αγγλικών |
11 |
Γεωργιάδου Μαρία |
Αγγλικών |
12 | Χασάπης Αντώνης |
Γαλλικών |
13 | Σταμπουλάκη Αναστασία |
Πληροφορικής |
14 | Γρηγοριάδου Μαρία | Θεατρικής Αγωγής |
15 | Λυκοδήμου Σοφία |
Γερμανικών |
16 | Ζερζεμπόκου Ευθαλία |
Παράλληλης Στήριξης |
17 | Λιναρδή Στέλλα | Μουσικής |
6/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΡΚΑΣ-ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΥ : ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017-18
Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΑΞΗ
|
1 |
Γώτη Αλεξάνδρα |
Διευθύντρια |
2 |
Ηλιοπούλου Φωτεινή |
Α΄ |
3 |
Καλελή Μαρία |
Β' |
4 |
Μπλέτσου Θεοδώρα |
Γ' |
5 |
Πετκοπούλου Δήμητρα |
Δ' |
6 |
Βαΐου Αργυρή |
Ε' |
7 |
Σταθακόπουλος Γεώργιος |
ΣΤ' |
8 |
Βαϊνά Όλγα |
Παράλληλης Στήριξης |
9 |
Σχοινάς Μαργαρίτης |
Φυσικής Αγωγής |
10 |
Τριανταφυλλοπούλου Αφροδίτη |
Αγγλικών |
11 |
Αλεξούδη Τζένη |
Αγγλικών |
12 | Γκούτζιου Χρυσάνθη |
Γαλλικών |
13 | Κωνσταντάκη Γιασεμή |
Πληροφορικής |
14 | Μπερέκου Νάνσυ | Θεατρικής Αωγής |
15 | Λυκοδήμου Σοφία |
Γερμανικών |
16 | Λιόκας Ηλίας |
Τμήμα Υποδοχής |
6/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΡΚΑΣ-ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΥ : ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2016-17
Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΑΞΗ
|
1 |
Ανεστόπουλος Χρήστος |
Διευθυντής |
2 |
Καλελή Μαρία |
Α΄ |
3 |
Βαΐου Αργυρή |
Β' |
4 |
Πετκοπούλου Δήμητρα |
Γ' |
5 |
Σκουτίδας Λάμπρος |
Δ' |
6 |
Σταθακόπουλος Γεώργιος |
Ε' |
7 |
Κύρτση Ανθή |
ΣΤ' |
8 |
Καλαϊτζίδου Δέσποινα |
Τάξη Υποδοχής |
9 |
Σχοινάς Μαργαρίτης |
Φυσικής Αγωγής |
10 |
Πεσιρίδου Σοφία |
Αγγλικών |
11 |
Λυκοδήμου Σοφία |
Γερμανικών |
12 |
Αθανασιάδη Ντιάνα |
Εικαστικών(ΠΕ08) |
13 |
Τσίγκα Μαρία |
Πληροφορικής(ΠΕ19) |
14 |
Σιδηράς Χρήστος |
Μουσικών(ΠΕ16.01) |
6/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΡΚΑΣ-ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΥ : ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-16
Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΑΞΗ
|
1 |
Ανεστόπουλος Χρήστος |
Διευθυντής |
2 |
Βαΐου Αργυρή |
Α΄ |
3 |
Καλελή Μαρία |
Β' |
4 |
Πετκοπούλου Δήμητρα |
Γ' |
5 |
Κύρτση Ανθή |
Δ' |
6 |
Σκουτίδας Λάμπρος |
Ε' |
7 |
Δημητρόπουλος Στυλιανός |
ΣΤ' |
8 |
Αγγελίδου Βάλια |
Ολοήμερο |
9 |
Σχοινάς Μαργαρίτης |
Φυσικής Αγωγής |
10 |
Καρσισιώτη Αγγέλα |
Αγγλικών |
11 |
Κωνσταντινίδου Αρχοντία |
Τάξη Υποδοχής |
12 |
Σπυροπούλου Δήμητρα |
Παράλληλης Στήριξης |
13 |
Μιτελούδη Χριστίνα |
Γερμανικών |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΡΚΑΣ-ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΥ : ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2014-15
Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΑΞΗ |
1 |
Ανεστόπουλος Χρήστος |
Διευθυντής |
2 |
Καλελή Μαρία |
Α΄ |
3 |
Πετκοπούλου Δήμητρα |
Β' |
4 |
Κύρτση Ανθή |
Γ' |
5 |
Σκουτίδας Λάμπρος |
Δ' |
6 |
Σταθακόπουλος Γεώργιος |
Ε' |
7 |
Βαΐου Αργυρή |
ΣΤ' |
8 |
Δημητρόπουλος Στέλιος |
Ολοήμερο |
9 |
Σχοινάς Μαργαρίτης |
Φυσικής Αγωγής |
10 |
Καρσισιώτη Αγγέλα |
Αγγλικών |
11 |
Χωλίδου Ελισάβετ |
Γερμανικών |
12 |
Χατζοπούλου Σοφία |
Τάξη Υποδοχής |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΡΚΑΣ-ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΥ : ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2013-14
Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΑΞΗ |
1 |
Ανεστόπουλος Χρήστος |
Διευθυντής |
2 |
Ανδρονικίδου Ελένη |
Α΄ |
3 |
Πετκοπούλου Δήμητρα |
Β' |
4 |
Δημητρόπουλος Στέλιος |
Γ' |
5 |
Μυρωτή Μελπομένη |
Δ' |
6 |
Βαΐου Αργυρή |
Ε' |
7 |
Λαβδάκη Σταματία |
ΣΤ' |
8 |
Χαρισοπούλου Κανέλλα |
Ολοήμερο |
9 |
Σχοινάς Μαργαρίτης |
Φυσικής Αγωγής |
10 |
Κοκκά Ευδοκία |
Αγγλικών |
11 |
Γεωργιάδου Μερόπη |
Γερμανικών |
12 | Μητσογιάννη Δήμητρα | Τάξη Υποδοχής |
13 | Αθανασιάδου Μαρούλα | Παράλληλης Στήριξης |
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΟΥΡΚΑΣ-ΚΑΣΣΑΝΔΡΙΝΟΥ : ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2012-13
Α/Α |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΑΞΗ |
1 |
Ανεστόπουλος Χρήστος |
Διευθυντής |
2 |
Πετκοπούλου Δήμητρα |
Α΄ |
3 |
Χαρισοπούλου Κανέλλα |
Β' |
4 |
Μπλε Αναστασία |
Γ' |
5 |
Βαΐου Αργυρή |
Δ' |
6 |
Χατζή Μαρία |
Ε' |
7 |
Δημητρόπουλος Στέλιος |
ΣΤ' |
8 |
Λιτζερίνος Πελοπίδας |
Ολοήμερο |
9 |
Σχοινάς Μαργαρίτης |
Φυσικής Αγωγής |
10 |
Καλπακίδου Σταυρούλα |
Αγγλικών |
11 |
Δετζώρτζη Ουρανία |
Τάξη Υποδοχής |
12 |
Αμπεριάδου Καλλιόπη |
Παράλληλης Στήριξης |
13 |
Λυκοδήμου Σοφία |
Γερμανικών |